Popularyzacja wiedzy poprzez social media

Popularyzowanie wiedzy poprzez social media przez wykładowców to dynamiczna i innowacyjna praktyka, która otwiera nowe możliwości edukacyjne i osiąga szeroką publiczność. To jakbyśmy stali na czele rewolucji informacyjnej, używając mediów społecznościowych jako narzędzia transformacji edukacji. Wykładowcy, wykorzystując social media, mają możliwość dotarcia do swoich studentów w bardziej interaktywny i dostępny sposób. Korzystając z różnych platform, takich jak Facebook, Instagram, YouTube.

* Wykorzystywanie social media przez wykładowców jest innowacyjną praktyką, która pozwala na promowanie wiedzy w nowy sposób
* Poprzez korzystanie z różnych platform, takich jak Facebook, Instagram, YouTube, wykładowcy mogą dotrzeć do szerokiej publiczności
* Social media umożliwiają bardziej interaktywne i dostępne formy komunikacji między wykładowcami a studentami
* Wykładowcy, korzystając z social media, stają na czele rewolucji informacyjnej, promując wiedzę w bardziej dynamiczny i efektywny sposób.

Nazwa uczelni: Uniwersytet Warszawski

Zgłaszajacy dobrą praktykę: AK