Przyszłość dyplomu: jak jakość edukacji wyższej zmienia rynek pracy?

Temat: Przyszłość dyplomu: jak jakość edukacji wyższej zmienia rynek pracy?
Prowadzi: prof. Jakub Brdulak
Kiedy: 28.10.2024, poniedziałek, godz. 18.00 – 19.00
Gdzie: Online

Czy warto inwestować w studia, skoro rynek pracy ciągle się zmienia? W tym webinarze pokażemy, jak jakość kształcenia wpływa na Twoje szanse zawodowe i przyszłe zarobki. Porozmawiamy o roli Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EOSW), który łączy systemy edukacji w całej Europie, docelowo zapewniając międzynarodowe uznanie dyplomów.

Zastanowimy się, dlaczego uczelnie akredytowane przez Polską Komisję Akredytacyjną (PKA) oferują lepsze perspektywy zawodowe i jakie zagrożenia wynikają z braku akredytacji lub jej odebrania. Dowiesz się, jak odpowiednio wybrać uczelnię i co sprawia, że niektóre dyplomy są bardziej cenione na rynku pracy.

Zapisz się


prof. Jakub Brdulak

Prof. SGH, dr hab. Jakub Brdulak

Profesor uczelniany w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pełnomocnik Rektora SGH ds. Jakości Kształcenia.

Realizuje badania w ramach University of Twente (CHEPS, Visiting Researcher).

Autor jednego z pierwszych doktoratów w Polsce na temat zarządzania wiedzą. Oprócz zarządzania wiedzą i informacją, jego aktywność obejmuje również obszar związany z zarządzaniem jakością w szkolnictwie wyższym.

Członek Zarządu Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia (FJK) przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).

Ekspert Boloński przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego (do 2014 roku), a obecnie ekspert delegowany przez MNiSW do tzw. Peer Learning Group w sprawie jakości kształcenia w ramach prac Procesu Bolońskiego (BFUG-QA) oraz do projektu badawczego MICROBOL.

Ekspert MNiSW w programach „Akredytacje zagraniczne” oraz „Mistrzowie Dydaktyki”.

Członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA). Ekspert w latach 2016-2018 Litewskiej Komisji Akredytacyjnej (SKVC) a obecnie ekspert Łotewskiej Komisji Akredytacyjnej.
Współpracował z amerykańską organizacją pozarządową ASHOKA.

Jest członkiem dwóch projektów badawczych Erasmus Plus: DASCHE i TRACK-VET dotyczących kształtowania i oceniania kompetencji społecznych.

Autor ponad 100 publikacji, głównie z zarządzania wiedzą i zarządzania w szkolnictwie wyższym.

Prowadził zajęcia dla studentów w Rumunii, Turcji, Kanadzie, Belgii i na Łotwie, również w ramach CEMS-The Global Alliance in Management Education we współpracy z globalnymi firmami Deloitte i DB Schenker.

www.linkedin.com/in/brdulak/


 

    Formularz zgloszeniowy

    Wezmę udział w webinarach: