Webinar 1 – 2022.11.14

Student-centered learning – co to jest i jak go stosować z perspektywy studentów?

Prowadzi: prof. Jakub Brdulak
Kiedy: 14.11.2022, poniedziałek, godz. 20.30 – 21.30
Gdzie: Online

prof. Jakub Brdulak

Prof. SGH, dr hab. Jakub Brdulak

Profesor uczelniany w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pełnomocnik Rektora SGH ds. Jakości Kształcenia.
Realizuje badania w ramach University of Twente (CHEPS, Visiting Researcher).
Autor jednego z pierwszych doktoratów w Polsce na temat zarządzania wiedzą. Oprócz zarządzania wiedzą i informacją, jego aktywność obejmuje również obszar związany z zarządzaniem jakością w szkolnictwie wyższym.
Członek Zarządu Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia (FJK) przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).
Ekspert Boloński przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego (do 2014 roku), a obecnie ekspert delegowany przez MNiSW do tzw. Peer Learning Group w sprawie jakości kształcenia w ramach prac Procesu Bolońskiego (BFUG-QA) oraz do projektu badawczego MICROBOL.
Ekspert MNiSW w programach „Akredytacje zagraniczne” oraz „Mistrzowie Dydaktyki”.
Członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA). Ekspert w latach 2016-2018 Litewskiej Komisji Akredytacyjnej (SKVC) a obecnie ekspert Łotewskiej Komisji Akredytacyjnej.
Współpracował z amerykańską organizacją pozarządową ASHOKA.
Jest członkiem dwóch projektów badawczych Erasmus Plus: DASCHE i TRACK-VET dotyczących kształtowania i oceniania kompetencji społecznych.
Autor ponad 100 publikacji, głównie z zarządzania wiedzą i zarządzania w szkolnictwie wyższym.
Prowadził zajęcia dla studentów w Rumunii, Turcji, Kanadzie, Belgii i na Łotwie, również w ramach CEMS-The Global Alliance in Management Education we współpracy z globalnymi firmami Deloitte i DB Schenker.
www.linkedin.com/in/brdulak/